O nás

Moja priorita je lojalita, precíznosť, diskrétnosťspoľahlivosť v snahe nájsť pre klienta riešenia šité na mieru pre jeho podnikateľské aktivity.

Certifikáty a školenia

20 ročné skúsenosti

Kvalifikovaný účtovník

Konzultácie

Informácie pre klientov o všetkých legislatívnych zmenách, ktoré získavam vďaka neustálym odborným školeniam na portáloch cusdaňového poradenstva.

Daňové poradenstvo

Účtovnéekonomické poradenstvo. Ponúkame individuálny prístup zameraný na potrebyvízie podnikateľa. Firma spolupracuje aj s advokátskou kanceláriou s cieľom pomôcť klientom aj pri založení s.r.o..

Mgr. Silvia Hajduková

CEO Company Inc

Moje meno je Mgr. Silvia Hajduková a spoločnosť ÚčtovníkPO s.r.o., ktorú riadim vznikla v r. 2019.
Samotné účtovníctvo však vykonávam od r. 2009. Potreba a snaha rozširovať sa, ma inšpirovala otvoriť si vlastnú firmu, ktorej cieľom bolo a je pomoc klientom s pochopením účtovníctva a prijatím včasných a správnych riešení, ktoré sú pre úspešného podnikateľa alfou a omegou.
Správne nastavenia procesov vedia ušetriť nemalé prostriedky firmy, prípadne sa vyhnúť často neželaným pokutám. Mojou prioritou je informovať klientov o všetkých legislatívnych zmenách, ktoré získavam vďaka neustálym odborným školeniam na portáloch cusdaňového poradenstva.

Spoločnosti ktoré zastupujeme

Kontaktujte nás

Sídlo firmy

Účtovník PO, s. r. o.
Suchoňova 13709/1
Prešov 080 05

Napíšte nám

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok 8:00 – 18:00

Záujem o službu

(povolené formáty jpg, jpeg, png, gif, pdf, xls, doc, txt.)

CAPTCHA image

Pomáha nám to predchádzať spamu, ďakujeme.